• wyszukiwanie informacji

    Informacje dla
    klienta


Helping Hand to agencja rekrutacyjna personelu domowego, która specjalizuje się w zakresie rekrutacji i usług opieki nad dziećmi i osobami starszymi, opieki nad domem oraz sprzątania. 
Agencja personelu domowego Warszawa wyróżnia się wysokim wskaźnikiem sukcesu w wyszukiwaniu odpowiednich kandydatów dla naszych klientów podczas pierwszej serii rozmów. Kompleksowe procedury selekcji i kontroli Helping Hand, a także ciekawe oferty pracy oraz pośrednictwo pracy realizowane w przejrzysty sposób umożliwiają sprawne znalezienie pracowników o najwyższych kompetencjach spełniających Państwa oczekiwania. 
Dzięki nam możesz być spokojny o porządki w domu i o swoich bliskich, którzy znajdują się pod opieką wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów. 
 

Dlaczego rodziny wybieraja agencje Helping Hand przy poszukiwaniu personelu domowego


· Naszą reputację zbudowaliśmy na pozytywnych opiniach klientów, którzy cenią sobie jakość pracy i wiarygodność zatrudnianych przez nas kandydatów. 
· Proste i skuteczne procedury składania wniosków oraz oceny. Rejestracja w Helping Hand jest bardzo prosta. Wystarczy zarejestrować się on-line lub skontaktować się z konsultantem. Krok po kroku przeprowadzimy Cię przez cały proces. 
· Oferujemy usługi dostosowane do indywidualnych potrzeb, które są projektowane tak, aby zyskać pewność, że otrzymują Państwo dokładnie to, czego potrzebują. 
· Jako agencja mająca nieograniczony dostęp do rynku pracowników, gwarantujemy znalezienie odpowiedniego kandydata dla Twojej rodziny. 
· Każdy z kandydatów przechodzi przez staranną selekcję. Wdrożone przez nas procedury weryfikacji kompetencji i umiejętności nie dopuszczają do wyboru nieodpowiedniej osoby. Sprawdzamy dowody osobiste, a na żądanie można uzyskać dodatkowe zaświadczenia takie jak zaświadczenie o niekaralności. 
· Jesteśmy dumni z dostarczania usług wysokiej jakości w przystępnych cenach. Rozsądne opłaty agencyjne sprawiają, że znajdziesz u nas pakiet odpowiedni do Twojego budżetu.