• osoby w agencji pracy

    Helping Hand

    Agencja pośrednictwa pracy specjalizująca się w opiece nad domem, dziećmi i osobami starszymi.

Rozumiemy, że wymagania każdej rodziny są wyjątkowe, dlatego oferujemy elastyczne rozwiązania opieki domowej i innych usług stworzone na miarę różnych potrzeb i możliwości finansowych.
 


W zależności od Państwa potrzeb jesteśmy zobowiązani  do znalezienia najodpowiedniejszego rozwiązania, a przede wszystkim osoby spełniającej Państwa potrzeby i oczekiwania. Agencja pomocy domowej Warszawa Helping Hand dokłada wszelkich starań, aby opieka nad dziećmi, osobami starszymi lub domem przebiegała bez żadnych zakłóceń w przyjaznej atmosferze. Dbamy, aby usługi sprzątania były wykonywane z największą dokładnością, a realizowanie ich nie zaburzało życia rodzinnego. 

Opieka nad dziećmi

Opieka nad dziećmi

Odpowiadamy przed Państwem za wybór personelu o najlepszych kompetencjach. Jeżeli szukasz niani lub opiekunki do dzieci, zaproponujemy Ci osobę spośród dostępnej kadry pracowników, która najbardziej pasuje do Twoich oczekiwań.

Opieka nad osobami w podeszłym wieku i niepełnosprawnymi

Opieka nad osobami w podeszłym wieku i niepełnosprawnymi

Agencja opiekunek nad osobami starszymi Warszawa zobowiązuje się do znalezienia odpowiedniego personelu dostosowanego do Twoich potrzeb. Helping Hand proponuje wyłącznie usługi wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników. 

Opieka nad domem i sprzątanie

Opieka nad domem i sprzątanie

Zależy nam na dobrej opinii klientów, dlatego dążymy do doskonałości w zakresie świadczonych usług opieki nad domem i sprzątania. Agencja gosposi warszawa stawia na profesjonalizm i niezawodność swoich pracowników. 

Uslugi sprzątania

Uslugi sprzątania

Świadczymy szeroki zakres usług sprzątania. Zatrudniamy kompetentnych i zorientowanych na staranne wykonywanie zadań pracowników, którzy pomagają w domu i w innych miejscach, które zostały uzgodnione z klientem. 

Typy zatrudnienia


Tymczasowe zatrudnienie

Zatrudniamy wielu pracowników i specjalistów, którzy są  dostępni doraźnie w każdej sytuacji.

Stałe zatrudnienie (okres dłużej niż 3 miesiące)

Dysponujemy dużą bazą pracowników najwyższej klasy, którzy mogą zostać zatrudnieni na stałe. W pełni rozumiemy różnorodność Państwa potrzeb i zobowiązujemy się do dopasowania osobowości pracownika, jego kwalifikacji i doświadczenia do indywidualnych potrzeb rodziny. 

Kontrola kandydatów


Kompetencje kandydatów są poddawane weryfikacji. Osoby znajdujące się w naszej bazie poddajemy dodatkowym kontrolom. Na żądanie istnieje możliwość uzyskania zaświadczenia o jego niekaralności.