• opiekunka do dziecka

    Opieka nad dziećmi

    Zobowiązujemy się do zapewnienia personelu najwyższej klasy, dzięki czemu Twoja rodzina otrzyma najlepszą z możliwych opiekę nad dzieckiem.

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że wybór niani lub opiekunki do dziecka nie może być przypadkowy. Bardzo ważne jest bezpieczeństwo dziecka, ale również osobowość zatrudnianego personelu. Po prostu musi pasować do modelu Państwa rodziny i odznaczać się wysokimi umiejętnościami nawiązywania relacji z dziećmi. Pragniemy spełnić Państwa oczekiwania, dlatego wybór niani lub opiekunki za każdym razem jest kwestią bardzo indywidualną. Wybieramy osobę, która dysponuje kwalifikacjami i doświadczeniem zgodnymi z Państwa życzeniem, a na dodatek pasuje do rodziny ze względu na charakter. Zatrudniane przez nas nianie i opiekunki to kompetentne oraz wysoko wykwalifikowane osoby. Pracowników wybieramy w drodze starannej selekcji. Drobiazgowo sprawdzamy ich referencje, stan zdrowia oraz niekaralność.


Niania

Agencja opiekunek do dzieci Helping Hand w Warszawie oferuje możliwość zatrudnienia niani, która zadba o bezpieczeństwo dziecka i zadba o atmosferę pełną opiekuńczości, a na dodatek będzie odpowiedzialna za wykonywanie codziennych obowiązków domowych takich jak sprzątanie, pranie i gotowanie.

Opiekunka do dzieci

Bycie rodzicem oznacza ogromną odpowiedzialność i sprawia, że trzeba być dyspozycyjnym przez 24 godziny na dobę. Dotyczy to przede wszystkim małych dzieci i dzieci w wieku wczesnoszkolnym, które nie mogą zostawać bez opieki rodziców. Jednak mama i tata zasługują na odrobinę wolnego czasu wyłącznie dla siebie! Wynajmij jedną z naszych opiekunek, jeśli nadmiar obowiązków sprawia, że potrzebujesz dodatkowej pary rąk do pomocy lub po prostu masz ochotę zrelaksować się i chcesz wyjść z domu.

Opiekunka ciążowa

Pierwsze tygodnie po porodzie bywają trudne dla świeżo upieczonej mamy, dlatego z pomocą może przyjść wykwalifikowana i doświadczona opiekunka ciążowa, która skutecznie wesprze mamę i ułatwi opiekę nad nowonarodzonym dzieckiem przez pierwsze 4-8 tygodni od narodzin lub jeszcze dłużej, jeżeli będzie taka potrzeba. Nasza agencja personelu domowego z siedzibą w Warszawie wychodzi naprzeciw oczekiwaniom kobiet, które na początkowym etapie macierzyństwa uczą się właściwej pielęgnacji i opieki nad maleństwem. Opiekunka doradzi w istotnych kwestiach, związanych z rutyną i rytmem dnia, takich jak sen i karmienie dziecka. Zapewni wsparcie dotyczące mycia dziecka, prania ubranek i ogólnego utrzymania higieny.

Szofer

Oferujemy usługi szofera, który jest profesjonalnym i bardzo doświadczonym kierowcą z zaawansowanymi umiejętnościami prowadzenia samochodu oraz odpowiednimi kwalifikacjami.

Dlaczego warto zatrudnić szofera:

• Szofer może odciążyć zapracowanych rodziców
• Może odciążyć zapracowanych rodziców.
• Zapewnia bezpieczne przemieszczanie się.
• Dysponuje dużym doświadczeniem w nawigacji i potrafi zaplanować optymalną trasę.
• To on odpowiada za bezpieczeństwo i dbałość o pojazd, a nie Ty.

Pomoc w przedszkolu lub żłobku

Nasz personel sprawdza się nie tylko w zakresie opieki nad dziećmi w domach, ale również w przypadku grup dzieci w żłobkach i przedszkolach. Agencja opiekunek do dzieci dysponuje kadrą pracowników z dużym doświadczeniem, która może zasilić personel opiekuńczy we wspominanych placówkach. Pragniemy zapewnić właścicieli żłobków i przedszkoli, że w swoich obiektach zyskają profesjonalistów najwyższej klasy. 

Tutor

Tutor to prywatny nauczyciel, zazwyczaj z podstawami do nauczania, który jest odpowiedzialny za rozwój intelektualny i socjalny dziecka, a także rozwijanie kreatywności. Poświęca swoją uwagę potrzebom ucznia, umożliwia zdobycie wiedzy i umiejętności o wiele szybciej niż w środowisku szkolnej klasy.

Do obowiązków tutora należy:

Pragniesz, aby Twoje dziecko rozwijało się najlepiej jak to możliwe pod względem intelektualnym, osobistym i socjalnym? Zatrudnij tutora, który nie tylko dysponuje odpowiednimi podstawami do nauczania, ale dba o integralny rozwój wszystkich z wymienionych sfer życia dziecka. Motywuje i pomaga w rozwijaniu kreatywności. Gwarantuje o wiele większe możliwości zdobywania wiedzy i umiejętności niż tradycyjnym środowisku szkolnym, ponieważ dostrzega potrzeby i zdolności ucznia, a przy tym poświęca mu całkowicie swoją uwagę. 
Do obowiązków tutora należy:
• Nauczanie, planowanie i monitorowanie postępów zgodnie z programem nauczania.
• Pomoc w doskonaleniu umiejętności czytania, sporządzania notatek, przygotowywania do testów umiejętności i zarządzania czasem. 
• Ustalanie realnych celów, których osiągnięcie jest możliwe oraz wskazywanie obszarów, nad których poprawą warto popracować.
• Pomaganie uczniowi w sytuacjach nagłych lub wymagających szczególnej uwagi. 
• Zapewnienie dodatkowych i bardziej zaawansowanych materiałów dla osób o wyjątkowych uzdolnieniach, które są silnie zmotywowane do pogłębiania wiedzy i poszerzania zakresu umiejętności. 
• Budowanie większej pewności siebie ucznia oraz wzmacnianie jego zdolności do nauki.
• Pomaganie uczniowi w nadrabianiu zaległości lub wypełnieniu luki edukacyjnej wynikającej ze zmiany programu nauczania.
• Kształtowanie i pomoc w zdobywaniu umiejętności życiowych oraz nauczanie etykiety.