• kobieta opiekuje się dzieckiem

    Opieka nad dziećmi

    Zatrudniamy profesjonalny i wykwalifikowany personel, pod którego skrzydłami Twoje dziecko
    otrzyma najlepszą opiekę. 

    Więcej →
  • opieka nad osobą starszą

    Opieka nad osobami starszymi

    Osoby chore mogą bez żadnych obaw samodzielnie
    mieszkać we własnych domach.
    Gwarantujemy kompleksową opiekę i wsparcie. 

    Więcej →
  • pomocna dłoń

    Pomoc domowa

    Jeżeli potrzebujesz pomocy domowej w swoim prywatnym
    mieszkaniu, firmie, hotelu lub ośrodku,
    trafiłeś pod najlepszy adres.
     

    Więcej →
  • sprzątanie w domu

    Usługi sprzątania

    Potrzebujesz dyskretnej i sumiennej osoby 
    do sprzątania w Twoim prywatnym mieszkaniu, 
    firmie, hotelu lub ośrodku? Zgłoś się do nas. 

    Więcej →
Opieka nad dziećmi

Opieka nad dziećmi

Zobowiązujemy się do zapewnienia personelu najwyższej klasy jak niania
czy opiekunka dla dzieci. Dzięki temu Twoja rodzina otrzyma najlepszą opiekę nad Twoją pociechą. Działamy na terenie całej Warszawy i okolic. Dzięki współpracy z opiekunkami, nianiami z bogatym doświadczeniem, Wasze dzieci będą rozwijać się w niepowtarzalnej, ciepłej atmosferze zdobywając wiedzę i umiejętności. Podczas codziennych spacerów mają okazję do kreatywnego spędzania czasu. Zachęcimy do zawiązywania pierwszych przyjaźni, odwiedzając pobliskie place zabaw. Nauczymy samodzielności nie zapominając, że najważniejszym naszym zadaniem jest zapewnienie dziecku bezpiecznej i przyjaznej atmosfery, tak aby każdy maluch czuł się z nami dobrze i jak najwięcej się uśmiechał.

Opieka nad osobami starszymi

Opieka nad osobami starszymi

Zapewniamy kompleksowa opiekę oraz wsparcie, umożliwiając osobom chorym 
samodzielne zamieszkiwanie w swoich domach. Warto skorzystać z profesjonalnej pomocy opiekunki naszej warszawskiej firmy, która wesprze w codziennych obowiązkach. W zależności od Państwa zapotrzebowania, jesteśmy w stanie świadczyć usługi dostosowane do wymagań oraz indywidualnych wytycznych. Naszym celem jest pomoc w czynnościach dnia codziennego oraz uaktywnianie seniora w zakresie jego samodzielności oraz sprawności fizycznej. Przy współpracy z personelem medycznym wesprzemy w profilaktyce zdrowotnej naszych podopiecznych.

Pomoc domowa

Pomoc domowa

Jeśli szukasz osoby do pomocy domowej jak gosposia w swoim prywatnym 
mieszkaniu, firmie, hotelu lub ośrodku, personel Helping Hand (z siedzibą w Warszawie) jest do Państwa dyspozycji. W dzisiejszych czasach każdy żyję w ciągłym biegu. Jesteśmy zajęci pracą, biznesem, opieką nad dziećmi. Stawiamy sobie coraz wyższe cele i wymagania. Największą zaletą korzystania z pomocy domowej jest ogromna oszczędność czasu. Gosposia zastąpi nas wszędzie tam, gdzie sami nie możemy być, wyręczy we wszystkim, za co nie mamy czasu się zabrać. Będzie naszym wsparciem i ogromną pomocą w organizowaniu dnia codziennego. 

Usługi sprzątania

Usługi sprzątania

Oferujemy sprzątanie domów, mieszkań, hoteli oraz wszelkiego rodzaju ośrodków mieszkalnych, gwarantując ich czystość i świeżość. Dzięki naszej firmie sprzątanie przestanie być problemem, a Państwo zaoszczędzą swój cenny czas. Wieloletnie doświadczenie w tej branży oraz pozytywne rekomendacje płynące z ust naszych klientów, to pewność dobrego wyboru. U nas usługi wykraczają poza zwykłe rozumienie sprzątania i obejmują dodatkowe działania, które wzbogacają komfort przebywania w Państwa przestrzeni.

Kim jesteśmy?

Kim jesteśmy?

Pod nazwą Helping Hand kryje się agencja personelu domowego zlokalizowana w Warszawie. Jesteśmy innowacyjną firmą, która dostrzegła problemy wielu osób dotyczące codziennego życia i opieki nad najbliższymi. Obowiązki zawodowe i domowe powodują, że często potrzebna jest pomoc w takich czynnościach jak sprzątanie, gotowanie czy pielęgnacja ogrodu, aby móc choć chwilę odetchnąć i zadbać o własne potrzeby. Praca zabiera mnóstwo czasu, a wtedy całodniowa opieka nad dzieckiem lub osobą starszą nie jest możliwa. Agencja personelu domowego swoje usługi kieruje do wszystkich osób potrzebujących pomocy w domu, opieki nad dzieckiem lub starszą osobą. Świadczymy kompleksowe usługi w tych obszarach. Koncentrujemy się na indywidualnych potrzebach klienta. Aby zagwarantować pełną satysfakcję, kładziemy nacisk na jak najlepsze relacje pomiędzy naszymi pracownikami a klientami. 
Znakami rozpoznawczymi Helping Hand są: profesjonalizm, doświadczenie i zaangażowanie. Dzięki naszej firmie nie musisz się martwić, że nie znajdziesz właściwej osoby do pomocy lub zajmie Ci to dużo czasu. Wybieramy personel dopasowany do Państwa oczekiwań. Rekomendowani przez nas pracownicy zostali wyselekcjonowani podczas wymagającego procesu rekrutacji. Charakteryzują się dużym doświadczeniem, wysoką kulturą osobistą i szacunkiem oraz opiekuńczym, pełnym wyrozumiałości podejściem do podopiecznych. 

Rekrutacja

Rekrutacja

Podczas procesu rekrutacji zwracamy uwagę na cechy osobowościowe przyszłych opiekunów. Interesuje nas współpraca wyłącznie z otwartymi osobami o przyjaznym nastawieniu do otoczenia i troskliwym podejściu do ludzi, dla których opieka domowa to nie tylko praca, ale przede wszystkim pasja. Bierzemy pod uwagę Twoje predyspozycje i potrzeby, aby znaleźć dla Ciebie zatrudnienie na odpowiednim stanowisku. 
Oferujemy bezpieczną i legalną formę współpracy, a także atrakcyjne zarobki oraz terminowe wypłaty wynagrodzenia. Wielu naszych pracowników zatrudniamy od początku działalności. 

Helping Hand
Marszałkowska 111
00-102 Warszawa