• zebranie w biurze

    Kim jesteśmy?

Helping Hand to agencja personelu domowego obsługująca Warszawę i okolice, która odznacza się innowacyjnym i kompleksowym podejściem dotyczącym świadczenia usług w zakresie wynajmowania pracowników do pomocy w domu, opieki nad dzieckiem lub osobą starszą. Najważniejsze są dla nas potrzeby klienta, dlatego staramy się, aby relacje pomiędzy oddelegowanymi do zadań pracownikami a klientami były harmonijne, a usługi spełniały ich oczekiwania. 


Dokładamy wszelkich starań, aby podczas procesu rekrutacji zostali wyłonieni wyłącznie najlepsi pracownicy, którzy zagwarantują obsługę na najwyższym poziomie i będą potrafili właściwie reagować na potrzeby klientów. Dla każdej osoby, która się do nas zgłosi wybieramy możliwie najlepsze opcje.Agencja personelu domowego  przejmie część Twoich obowiązków, dzięki czemu zyskasz czas na rzeczy, które są dla Ciebie ważne. 
Nieustannie rekrutujemy nowe osoby, aby dysponować zróżnicowaną kadrą pracowników, spośród których zawsze będziemy w stanie wybrać odpowiednią osobę, która z łatwością nawiąże kontakt i spełni Państwa oczekiwania. Wymagający proces rekrutacji daje gwarancję, że otrzymają Państwo pomoc wysoce wykwalifikowanych i kompetentnych osób, na które zawsze można liczyć.