• pomoc domowa

    Pomoc domowa

    Jeśli szukasz osoby do pomocy domowej w swoim prywatnym mieszkaniu, firmie, hotelu lub ośrodku, jesteśmy tutaj, żeby Ci pomóc.

Potrzebujesz pomocy domowej w swoim prywatnym mieszkaniu, firmie, hotelu lub ośrodku? Doskonale trafiłeś. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie dostosowane do Twoich oczekiwań. Agencja pomocy domowej warszawa zapewni Ci dodatkową parę rąk do pomocy na dowolny okres czasu. Oferujemy krótko i długoterminowy wynajem pracowników.  


Gosposia

Agencja gosposi warszawa oferuje możliwość zatrudnienia gosposi, która będzie odpowiadać za skuteczne i efektywne zarządzanie oraz wykonywanie wszystkich obowiązków związanych z czystością i konserwacją domu. Obowiązki gosposi w przypadku każdego klienta są ustalane adekwatnie do jego potrzeb. 

Gosposia może wypełniać takie obowiązki jak:
• sprzątanie, odkurzanie, czyszczenie;
• pranie;
• przygotowywanie posiłków;
• robienie zakupów i składanie zamówień;
• utrzymanie czystości w kuchni i toalecie;
• opieka nad zwierzętami należącymi do rodziny.

Pary

Oferujemy wyjątkową możliwość zatrudnienia pary czyli dwójki osób pracujących jako zespół, która świadczy kompleksowe usługi w zakresie prowadzenia domu i wykonywania wielu czynności ułatwiających życie domownikom. Wykwalifikowany i doświadczony zespół świadczy szeroki zakres usług na najwyższym poziomie. Wykonuje usługi porządkowe w domu i w wokół niego, zajmuje się gotowaniem i opieką nad dziećmi. Może zajmować się również pracami ogrodniczymi. Zatrudnienie takie zespołu jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które oczekują długoterminowej pomocy, ponieważ pary najczęściej szukają zatrudnienia na długi okres czasu. 

Kucharz

Agencja personelu domowego Warszawa z przyjemnością odda do Państwa dyspozycji kucharza, którego zadaniem będzie planowanie i przygotowywanie posiłków. Szeroka gama umiejętności kulinarnych pozwala kucharzowi na zaskakiwanie swoich pracodawców smacznymi i zdrowymi, a na dodatek pożywnymi daniami. Zrównoważony tryb życia i zbilansowana dieta w znaczący sposób wpływają na ograniczenie problemów zdrowotnych oraz poprawę samopoczucia. Nasz kucharz potrafi zaspokoić oczekiwania wielbicieli tradycyjnych potraw, ale jest też mistrzem w przygotowywaniu zdrowych posiłków. 

Ogrodnik

Wypielęgnowany ogród to marzenie każdego posiadacza zielonej przestrzeni, ale nie każdy ma czas, siły lub pomysł, aby starannie go pielęgnować i zadbać nie tylko o estetykę, ale również funkcjonalność. W tym celu proponujemy zatrudnienie ogrodnika, który zadba o piękny wygląd ogrodu i jego praktyczny charakter. 
Do zakresu zadań ogrodnika mogą wchodzić:
· pielęgnowanie trawnika;
· przycinanie żywopłotów;
· sadzenie kwiatów i drzew;
· pielęgnacja klombów;
· grabienie liści;
· usuwanie gruzu i inne prace podobnego rodzaju. 

Osobisty asystent

Osobisty asystent to specjalista, dzięki któremu Twoje życie stanie się prostsze, jeśli cierpisz z powodu nadmiaru obowiązków służbowych i osobistych. Skutecznie zarządza i wyręcza w zakresie codziennych obowiązków oraz zadań mniej typowych. Gwarantuje lepszą organizację czasu i pełną kontrolę nad wszystkimi ważnymi sprawami. Charakteryzuje się wysokimi umiejętnościami komunikacyjnymi, organizacyjnymi i administracyjnymi. Na nim spoczywa odpowiedzialność za planowanie i sprawowanie nadzoru nad celami osobistymi oraz zadaniami biznesowymi pracodawcy. Sprawi, że przestaniesz się martwić o wiele spraw. Szeregi naszej kadry pracowniczej zasilają wyłącznie skrupulatnie wybrane osoby, których referencje zostały sprawdzone i potwierdzone.